השאירו פרטים
 • צרו איתנו קשר להצעת מחיר או ייעוץ ראשוני חינם או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 053-665-5997
  0
 • שם פרטי*
  1
 • טלפון*
  2
 • הודעה*something more
  3
 • 4

העסק "חלום של גן" בצעו ומבצעים עבור מכללת רמת גן"ע"ר, עבודות פיתוח חצרות וגננות מאז יוני 2003 ועד היום, שלוש פעמים בשבוע, וזאת לשביעות רצוננו המלאה. העבודות מבוצעות בקמפוס המכללה ששטחו 41 דונם.

עודד הברת
נשיא מכללת רמת-גן
עבודה מקצועית , ממליצים בחום
מלון בלו ביי

חברת "חלום של גן" מטפלת ומתחזקת את כל הגינון המלון בלו ביי מזה מספר שנים. במלון כ 25 דונם מתוכם כ 6 גינון חיצוני ומספר רב מאוד של צמחיה שתולה והידרופנית בתוך מבני המלון. "חלום של גן" עושה עבודתה ונאנה ובמקצועיות רבה.

רמי אייזנר
מנהל רכש- מלון בלו ביי

עיצוב גינות

חולמים על גינה מסוגננת, צבעונית ומיוחדת? "חלום של גן – גנים טרופיים", המתמחה בעיצוב גינות לבתים פרטיים ולמוסדות ציבוריים, מציע לכם פתרונות תכנוניים ועיצוביים לגינה, שיספקו לכם את המענה הנכון והמדויק עבורכם, ובעיקר – הגשמת חלום. כל זאת, מבלי להתפשר על האיכות והיופי!

שדרוג גינה קיימת אנו נשדרג את הגינה שלכם ונהפוך אותה לגינה מושקעת ומיוחדת מאד. נשלב בה צמחייה מסוגים שונים, המותאמים לתנאי השטח וגם לסגנון האישי שלכם ונכלול בה אלמנטים עיצוביים שונים שיצרו את המראה שבו אתם מעוניינים. כל זאת, מבלי לפגוע בקיים, במטרה לאפשר לכם ליהנות ממרחב שנעים לכם להימצא בו, המרחב שמחוץ לבית שלכם.

הקמת גינות מעוניינים להקים גינה חדשה במרחב הציבורי או הפרטי? לרשותנו צוות מיומן ומקצועי שיגיע ישירות אל השטח ויקים בו גינה המתוכננת עיצובית בהתאם לתנאי המקום, ועונה על צרכי המשמשים בה.

אדריכלות נוף לגינה אנו מציעים לכם שירותי ייעוץ, תכנון, עיצוב, תכנון ואדריכלות נוף לגינה ומשלבים פתרונות רבים המותאמים לגינה: תאורה, עבודות באבן ועץ, דקים ופרגולות, מזרקות, פינות ישיבה, טרסות ועוד. כל אלה מוסיפים לא מעט לאווירה ולמראה כולו.

 תחזוקה של גינות באזור השרון רוצים לשמור על הקיים? אנו מציעים שירותי תחזוקה של גינות קיימות באזור השרון ומגיעים בהתאם לצורך ולדרישה. כל זאת, כדי לשמור על המראה המטופח והרענן של הגינה שלכם.

לבירור פרטים נוספים  ולייעוץ ראשוני חינם התקשרו: 053-665-5997